۱۳۸۵/۰۵/۲۴

اگر من … بودم

سلام :)
اگر من ... بودم.
... می تواند هر چیزی باشد. مهندس، دکتر، رئیس جمهور آمریکا، محمود احمدی نژاد، مادر، ماشین ریش تراش، نرم افزار وردپرس، موس کامپیوتر، شانه و یا حتی خورشید.
اگر من ... بودم عنوان انشائی بود که معلم چندین سال قبل در دوران به ما داده بود. انشائی که هرگز آن را ننوشتم و سال ها تنها به عنوان آن خیره شدم. واقاً اگر من شانه بودم، چه می کردم. و یا اصلا سطح خود را بالاتر ببرم. اگر من موس کامپی.... نه. این هم خوب نیست؟ اصلاً ماشین ریش تراشی!
آری!ریش تراش براون
من یک ماشین ریش تراشی هستم. با مارک براون. موهای خوابیده را هم بلند می کنم. تبلیغات من را همه جا می بینید. بر روی مجلات، تابلوهای تبلیغات و ار همه بیشتر بر روی دیوار قطار شهری. روز پدر مرا به پدر خود تقدیم می کنید. هنگام ازدواج من را به داماد می دهید. از یک جهت بسیار از شما بالاترم. من گارانتی دارم. فروشنده ها برای من به شما دروغ می گویند. برای خرید من تلاش می کنید. بعضی ها حسرت من را می خورند و بعضی دیگر با آمدن نوع جدید از من، مرا رها می کند.
اگر مرا بخرید و سپس زود مرا گم کنید، افسوس می خورید! در عوض اگر مرا داشته باشید مطمئناً روزی مرا در سطح زباله می اندازید!!

آه که عجب دنیائی است :(

موفق باشید

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر