۱۳۸۶/۰۲/۳۱

اخراج اخراجی ها

سلام
چند روز بود که در نمایشگاه رسانه دیجیتال تبلیغات "اخراجی ها برای وبلاگی ها" دیده می شد. کسی نمی دونست که این یعنی چه؟!

ساعت 12:50 سالن 15
از صبح دختره (همونی که در مورد حجاب تذکر میده، در مورد کارت های اعتباری اطلاعات میداد و ...) یعنی میکروفون و بلندگوی نمایشگاه، تبلیغات حضور ده نمکی و پخش فیلم اخراج اخراجی ها رو می کرد. از اونجایی که فیلم اخراجی ها برام جذاب بود، تصمیم گرفتم که در این مراسم حضور پیدا کنم.

ساعت 13 سالن 25 B
وقتی با علیرضا وارد شدیم کسی نبود. وقتی نیشستیم دیدیم که همین جوری پشت سرمون ملت دارن میام و صندلی های خالی رو پر می کنن.


ekhraje-ekhrajiha.jpgدختره (بلندگو؟) گفته بود که ساعت 13 این مراسم برگزار میشه. تا ساعت 13:30 تهیه کنندگان مراسم در حال راه اندازی ویدئو پروژکتور، دکور و ... بودن. از ساعت 13:30 تا 14 هم برق نداشتیم. به این می گن نمایشگاه رسانه دیجیتال. چون نه برق داره نه اینترنت سالن پایگاه های اینترنتی حل شده.

ساعت 14 همانجا


ekhraje-ekhrajiha-1.jpgمحمد سلوکی در ردیف اول (ما ردیف دوم بودیم) نشسته بود. در همین حال ده نمکی هم اومد.

ساعت 14:05 همانجا - شروع نمایش اخراج اخراجی ها
فیلم اخراج اخراجی ها با مقدمه چینی محمد سلوکی شروع شد. همه ساکت بودن. گاهی می خندیدن و گاهی هووو می کردن. اخراج اخراجی ها در حقیقت مجموعه پشت صحنه اخراجی ها و نسخه تازه اخراجی ها بود. اول پشت صحنه نسخه دوم بود و بعد پشت صحنه نسخه اول. البته فقط پشت صحنه نبود، چون به همراه پخش پشت صحنه، صحنه های اصلی فیلم نیز مشاهده می شدند.
واقعا زیبا بود.

در مورد نسخه تازه اخراجی ها بگم که داستان مربوط به زمان حال میشه. بیژن مرتضوی (امین حیایی؟) که حالا جانباز شیمیایی در یک خونه خرابه داره زندگی می کنه. بایرام (اکبر عبدی؟) با مرضیه (خواهر شهید مجید؟) ازدواج کرده. الان 3 تا بچه داره و چهارمیش در راهِ که بیاد. اون معتاده که اسمش خاطرم نیست به نظر می رسید که کافی شاپ زده. شریفی نیا و برادر نرگش هم که مخالف جبهه رفتن یه مش اراذل و اوباش بودن هم الان یه موسسه بزرگ مالی اعتباری زدن. زن شریفی نیا دیگه مانتو شلواری شده و چادر رو تعطیل کرده. شریفی نیا، ریش پروفسوری (بزی؟) گذاشته و برادر نرگس هم مدل ریشش فرق کرده بود. دکی هم الان توو بیمارستان کار می کرد. از بقیه هم خبری نبود.
داستانش هم بنظر می رسید که صدا و سیما در حال تهیه یک برنامه در مورد جبهه است. مجری این برنامه میره سراغ بایرام (اکبر عبدی؟) و سایر بازیگرا و باهاشون صبحت می کنه. تیکه های جالب و خنده داری داشت. حرف هایی که بایرام میزد واقعا خنده دار بودن. توو خونش عکس خواننده های زن رو زده بود و از فیلم تایتانیک، تروی، نجات سرباز رایان و ... به اسم فیلم مستندی از جبهه خودمون صبحت می کرد. با نام نجات سرباز بایرام !!!
ekhraje-ekhrajiha-4.jpgدر انتهای اخراج اخراجی ها هم، تصاویری از مراسم سیمرغ بلورین، صبحت های ده نمکی، مصاحبه با مردم در مورد اخراجی ها و ... پخش شد. تیتراژ پایانی هم یک آهنگ و شعر زیبا در مورد اخراجی ها بود.

ساعت حدود 16 - پایان نمایش اخراج اخراجی ها و شروع جلسه پرسش و پاسخ با حضور مسعود ده نمکی
چندین سوال از مسعود ده نمکی پرسیده شود. اون هم کاملا مسلط به سوالات جواب منطقی داد. برام جالب بود. خیلی راحت صبحت می کرد و جواب هایی می داد که واقعا می شد بهشون گفت جواب.


ekhraje-ekhrajiha-3.jpgدر حین پرسش و پاسخ هم برامون همبرگر به عنوان ناهار و پذیرایی آوردن.
بعد از این جلسه هم قرار بود رحیم پور ارغندی صبحت کنه. به خاطر همین جلسه خیلی زود تموم شد.


ekhraje-ekhrajiha-5.jpg
جای شما خالی، خوش گذشت.
* تصاویر با موبایل (ال جی؟) گرفته شده.

۲ نظر:

  1. به به!!!!تعجب همراه با خوشحالی....بابا تو کجا اینجا کجا من کجا؟!میدونی کیم؟!رضا کیانی!شناختی؟!ای دی یاهوم اون بالاس ...پی ام بده ببینم چه کاره شدی:دی
    مخلصیم

    پاسخحذف