درباره سعید زبردست

نوشته سعید زبردست درباره خودش![caption id="attachment_2065" align="alignleft" width="150"]سعید زبردست - Saeid Zebardast سعید زبردست[/caption]

زندگی عمومی
شهریور ماه در تبریز به دنیا اومدم. تا تیر 83 تبریز زندگی کردم و بعد به خاطر والدینم به تهران اومدم. از اردیبهشت 85 شروع به کار در یک شرکت خصوص کردم.
در حال حاضر هم درس می خونم، هم کار می کنم، هم زندگی!

زندگی تخصصی
اولین بار(حدود سال ۸۲) با وبلاگ نویسی در زمینه بازی های کامپیوتری و بعد کم کم شروع به یادگیری HTML و JavaScript.
بعد وبلاگ نویسی گذاشتم کنار و در تالار های گفتگوی سایت هایی مثل persiantalk شروع به فعالیت کردم. مدتی از وب و اینترنت دوری کردم و به کار های گرافیکی و ساخت نرم افزار های آموزشی روی آوردم.
حدود یک به خاطر کنکور به طور کلی از کامپیوتر دور شدم. اردبیهشت 85 شروع به کار نسبتاً رسمی تر کردم. از همون زمان شروع به یادگیری CSS و PHP و MySQL کردم. در حال حاضر بیشتر به طراحی و پیاده سازی نرم‌افزارهای تحت وب با استفاده از زبان JAVA و پایگاه داده MySQL می پردازم.

شروع با اوبونتو
قبل از اوبونتو با توزیع های ردهت کمی کار کرده بودم. در تاریخ 3 ژانویه 2007 در انجمنهای فارسی اوبونتو شروع به فعالیت کردم. بعد از بحث و گفتگو از ردهت به اوبونتو مهاجرت کردم. در حال حاضر به طور مستمر در حال یادگیری این سیستم عامل قدرتمند هستم. از تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۸۶ (۹ ژوئن ۲۰۰۷) به عضویت گروه راهبران تیم ایرانی اوبونتو در اومدم.

علاقه مندی ها
کتاب : کتاب زیاد می خونم. در هر زمینه ای. بخصوص در زمینه فلسفه، کامپیوتر و مدیریت.
فیلم : بیشتر فیلم‌هایی که واقعیت ها رو نشون بده. چه مستقیم و چه غیر مستقیم. از جمله فیلم‌های مورد علاقم: باشگاه مشت‌زنی (Fight Club)، وی مثل وندتا (V for Vendetta)
لباس : ساده.

ویژگی ها
خیلی ساکتم و کم حرف می زنم. تا مجبور نباشم سوال نمی پرسم و سعی می کنم خودم به جواب هام دست پیدا کنم. زیاد آب می خورم و به پیاده روی علاقه دارم.
با کسی زیاد جور نمیشم. چون تجربه های بدی دارم.
بیشتر توو خودمم. گرایش سیاسی خاصی ندارم.

* در تاریخ چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۶ از cheshmak.net به itpencil.wordpress.com اومدم.

* در تاریخ چهارشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۸ از itpencil.wordpress.com به zebardast.ir اومدم.

موفق باشید

۱ نظر: